Ukończyłem studia z wyróżnieniem, co dawało mi ogrom możliwości. Mogłem wybrać sobie miejsce pracy, bo wiele firm się o mnie ubiegało. Zdecydowałem się jednak działać na własną rękę, gdyż ojciec mnie do tego namawiał twierdząc, że będę miał o wiele lepiej. Posłuchałem jego rady.

Korzystanie z profesjonalnego programu do projektowania wnętrz

projekty wnętrz w LublinieProjektowanie wnętrz było dla mnie nie tylko pracą, ale też pasją. Uwielbiałem to robić i byłem na prawdę świetny. Zakładając działalność zamierzałem wykonywać projekty wnętrz w Lublinie, ale kto wie? Może w przyszłości poszerzę zasięg. Póki co zaczynałem i nie chciałem iść od razu w głęboką wodę. Biuro załatwił mi ojciec a ja zainwestowałem w profesjonalny program do projektowania wnętrz. Ojciec załatwił mi pierwszego klienta a był to jego znajomy, który planował otworzyć restaurację wegańską. Nie miał pomysłu na wnętrze lokalu i skorzystał z moich usług. Pojechałem na miejsce, by zobaczyć jak dokładnie wygląda lokal. Miałem do zaprojektowania nie tylko salę, ale kuchnię i łazienkę. Wszystko miałem wykonać od podstaw i do pracy zabrałem się natychmiast. Klient nie miał żadnego pomysłu i w pełni polegał na moim doświadczeniu. Program, w który zainwestowałem nadawał się do projektowania każdego rodzaju wnętrz. Nie był tani, ale wystarczający i profesjonalny, co dawało mi gwarancję, że będę w stanie zaprojektować zarówno wnętrze restauracji, jak i mieszkania, biblioteki czy centrum handlowego. Miałem ogrom możliwości.

Wnętrza lokalu zaprojektowałem doskonale i klient był pod ogromnym wrażeniem. Oczywiście pod uwagę wziąłem również rodzaj restauracji, która była przeznaczona dla wegan. Zarobiłem sporo i to był mój pierwszy zarobek. Wiedziałem, że będzie coraz lepiej, ponieważ byłem świetny.

Kategorie: Wystrój wnętrz