Uwielbiamy spersonalizowaną odzież, z którą możemy się identyfikować. Zwykły, biały T-shirt jest nudny, dlatego coraz częściej sięgamy po taki z nadrukiem, który przedstawia jakąś sentencje życiowa, zabawne hasło, albo wizerunek jakiejś postaci. Gładka, jednobarwna odzież jest teraz passe.

Nadruki z folii na koszulkach

folia na koszulkiCoraz częściej spotykamy przeróżne punkty kserograficzne, które świadczą usługi personalizacji odzieży, ale także różnych przedmiotów z gładką powierzchnią jak kubki, pościel, czy plecak. Dzięki specjalnej drukarce, która przenosi pożądany wzór graficzny na folię flex, lub flock, możemy umieścić go na naszym podkoszulku. Folia na koszulki jest elastyczna i trwała, dzięki czemu tak oznakowaną odzież możemy wielokrotnie prać bez obaw o jej jakość. Przy zastosowaniu wygrzewającej maszyny, albo tradycyjnego żelazka, wprasowujemy nadruk z folii na odzież. Po odczekaniu paru minut, aby wzór dobrze przywarł do powierzchni, koszulka jest gotowa do założenia. W sklepach rzadko możemy uświadczyć odzież bez żadnych napisów, wzorów, czy log producentów, bo takie się rzadko sprzedają. Odzież ukierunkowana na konkretną grupę odbiorców, do których należą dzieci, kobiety, mężczyźni, matki, czy single, stała się codziennością na polskich ulicach. Kiedyś nie mieliśmy takiego wyboru i jedynie w pasmanterii można było kupić gotowe nadruki na folii zwanej prasowanką. Rodzice samodzielnie, przy pomocy żelazka umieszczali je na odzieży dziecięcej, która była bezbarwna i nudna.

Dzięki zastosowaniu folii do nanoszenia wzorów na koszulki nasz świat stał się bardziej kolorowy i wyrazisty. Dzieci noszą bluzeczki z postaciami z bajek, lub słodkimi napisami I love my mum, a młodzież chodzi w bluzach z logotypami ulubionych klubów. Odzież nie jest już nijaka.

Kategorie: Moda