Coraz więcej osób w Polsce korzysta leczenia medycyną niekonwencjonalną. Od niedawna w Polsce dostępna jest metoda nieinwazyjna i bezbolesna. Wiele osób odczuwa po jej zastosowaniu pozytywne efekty. Jest często stosowana w leczeniu boreliozy, odczulaniu alergii i walce z nałogiem nikotynowym. Warto zaznaczyć, że niemal dziewięćdziesiąt procent osób poddanych leczeniu rzuca palenie na dobre.

Wiele osób poleca terapię biorezonansem

polecana terapia biorezonansowaBadanie zostało wymyślone przez niemieckich naukowców – lekarza Franza Morella oraz inżyniera Ericha Rusha. Opracowali oni metodę MORA, która polega na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych do diagnostyki i leczenia chorób. Według tej teorii każdy patogen posiada swoją specyficzną częstotliwość drgań, które wywołuje, dzięki czemu można wykryć ich obecność w organizmie. Samo badanie odbywa się na siedząco. Badany trzyma dwie metalowe końcówki, które podłączone są do aparatury, podczas gdy przez ciało człowieka przepuszczany jest prąd o różnych częstotliwościach. Polecana terapia biorezonansowa pozwala wyleczyć wiele przykrych dolegliwości. Jest szczególnie polecana dla alergików. Korzystają z niej również osoby chore na boreliozę. Jej leczeniem zajmują się wykwalifikowani terapeuci. Biorezonans okazuje się również niezwykle skuteczną metodą w terapii uzależnień. Często korzystają z niego palacze chcący rzucić nałóg. Zdecydowanej większości z nich przy pomocy biorezonansu się to udaje.

Metoda ta ma coraz większą rzeszę fanów. Szczególnie są z niej zadowoleni alergicy, którzy mogą w łatwy i szybki sposób odczulić się nawet na trzy alergeny podczas jednej wizyty u specjalisty. Objawy związane z alergią znikają na dłuższy czas i nie odczuwamy już nieprzyjemnych dolegliwości. Można ją stosować także u dzieci. Metoda jest bezpieczna i bezbolesna.

Kategorie: Zdrowie i uroda