Często malując się na imprezę spędzamy sporo czasu przed lusterkiem natomiast po kilku godzinach zabawy okazuje się, że i tak musimy skorzystać z lustra, aby poprawić nasz makijaż. Istnieją jednak sposoby na to, aby „przypudrowanie noska” nie stanowiło dla nas konieczności. 

Jak utrwalić makijaż?

trwały makijaż noubaNa przestrzeni ostatnich lat powstało wiele produktów mających na celu utrwalenie naszego makijażu. Mamy dziś do dyspozycji różnego rodzaju bazy przeznaczone do powiek, pod podkład, czy na usta. Dodatkowo producenci oferują nam najróżniejsze pudry, które także odpowiednio zaaplikowane mają przedłużyć żywotność naszego makeupu. Tymczasem produkty te na nic się zdadzą, jeśli samego makijażu nie wykonamy porządnymi kosmetykami. Porządnymi, czyli po prostu takimi, które zawierają w sobie składniki zwiększające „przyczepność” cieni do powiek lub podkładu. Dobrej jakości kosmetyki są zatem niezbędne, jeśli chcemy wykonać trwały makijaż Nouba jest marką, która w swojej ofercie posiada produkty, które przez bardzo długi czas utrzymują się na naszej skórze. Wszystko za sprawą olejków oraz wysokiej pigmentacji, które pozwalają lepiej wtopić się kosmetykom w naszą cerę. W asortymencie tej firmy znajdziemy wszystkie, niezbędne nam kosmetyki do wykonania makeupu, a w dodatku w najmodniejszych odcieniach. Na przykład świetnym produktem są paletki cieni w których kolory dopasowane są w taki sposób, aby doskonale się ze sobą komponowały. Pozwala nam to na wykorzystanie wszystkich cieni w paletce, a nie tylko kilku, jak to często bywa w przypadku niskiej jakości paletek.

Trwały makijaż jest niezwykle ważny nie tylko wówczas, gdy wybieramy się na imprezy. Trwałe kosmetyki przydadzą nam się również latem, kiedy wysokie temperatury potrafią dosłownie „zmyć” nasz makeup z twarzy. Inwestując w dobrej jakości produkty nie będziemy musieli martwić się tym, czy nasza kredka do oczu nie spłynęła nam lub nie odbiła się na powiekach. 

Kategorie: Zdrowie i uroda